Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Спа Хотел Медите 5***** - Сандански

 

             

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5* – Сандански 2022

Цени валидни за период на престој : 01.01-31.12.2022 (не важат за празници)

Услуга – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК /

 

Тип на сместување

Недела-Четврток Петок – Сабота
  НП ПП НП ПП
Двокреветна соба – делукс (2+0) 100€ 110€ 120€ 130€
Еднокреветна соба – делукс 84€ 94€ 94€ 104€
Двокреветна соба – премиум (2+1) 108€ 118€ 130€ 140€
Јуниор апартман (2+2/3) 155€ 165€ 184€ 196€
Луксузен двоспален апартман (4+2/5) 200€ 220€ 240€ 260€
Дополнителни услови :
Дете до 11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – бесплатно
Возрасен на дополнително легло – доплата 31€ за НП и 49€ за ПП
Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / појадок и вечера
  • Надворешен базен (во текот на летниот период)
  • Внатрешен базен со минерална вода
  • Надворешно џакузи
  • Сауна, парна бања, солена соба, релакс соба, фитнес
  • Надворешен детски базен со минерална вода (во текот на летниот период)
  • Детски кат
  • Паркинг, сеф на рецепција

 

Во цената не е вклучена туристичка такса – доплата 1 € по лице на ден.