Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Хотел Тонанти

Хотел Тонанти

 

 

 

 

 

 Цените се изразени по соба на ден на база појадок и вечера.

 

Услови за деца:

Дете до 3,99 години гратис.

Дете од 4 до 11,99 години плаќаат 25 евра за заеднички кревет или 35 евра за помошен кревет на ден.