Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Vrnjačke Terme Spa 4*

 Vrnjačke Terme Spa 4*

 

 

ЦЕНОВИК ВАЛИДЕН ОД 01.10.2021

 

 

 

УСЛУГА

 

НЕДЕЛА - ЧЕТВРТОК

 

ПЕТОК-САБОТА

Superior Soba

 

1/1

 

55€

 

60€

De Lux Apartman

 

1/1

 

68€

 

77€

Superior Soba

 

1/2

 

68€

 

85€

De Lux Apartman

 

1/2

 

102€

 

119€

Superior Soba

 

1/3

 

94€

 

119€

De Lux Apartman

 

1/3

 

153€

 

179€

Dnevni Odmor sup.soba

 

1/2

 

25€

 

34€

 Цените се изразени во евра по соба на ден.

 

Доплата за помошен кревет

 

Недела - четврток 25

 

Викенд 35

 

Услови за деца:

-до 3 години гратис, од 3 до 10 години 50% од цената за возрасен

 

Цената вклучува:

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на Wellness & Spa Центар ( затворен базен, сауна, солна соба, парно купатило, тепидариум)

 

Цената не вклучува туристичка такса за возрасни 1 евро по лице на ден