Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
аранжман:
ве молиме внесете за кој аранжман сте заинтересирани во полето предмет или во пораката.

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.
Останати информации:

Внесените информации се од информативна природа. Не бараме плаќања однапред со резервацијата преку веб страната. Вие само пополнете ја коректно формата за контакт за да можеме да стапиме во контакт со Вас. Ви благодариме на интересот , ке ве контактираме во најскоро време. Доколку сакате да Ве контактираме телефонски оставете во коментарот Ваш телефонски број за контакт.

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Контакт

Резервација на Аранжман
Адреса:
бул.Македонија 3 ѓ
Кавадарци
Тиквешки регион
1430
Р. Македонија
Телефон:
043 415 800
Мобилен:
070 430 528

Линкови