Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Хотел Клуб Сателит - Златибор

 

Хотел Клуб Сателит - Златибор

 

ЦЕНОВНИК - ПОЛНПАНСИОН

04.01 - 28.12.2022

 

ВИД НА СОБА

 

цена

ПРОМО - ДВОКРЕВЕТНА СОБА (2 лица)

по лице

54€

ДВОКРЕВЕТНА ( до 3 лица )

по лице

по лице

по лице

61€

АПАРТМАН ( 4 - 6 лица )

73€

 LUX АПАРТМАН ( 4 лица )

73€

VIP АПАРТМАН ( 6 лица )

по лице

76€

     
     
   
   
     
     
     
     

ОСТАНАТИ УСЛОВИ:

 

 

  • Цените се изразени по лице на база полнпансион
  • Цената вклучува: користење на спа центар со затворен базен, џакузи и сауна во период од 09h - 21h, паркинг и wi-fi.
  • Деца до 15 години гратис 

 

  • Доплата за туристичка такса 1€ по лице на ден