Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Хотел Олимп - Златибор

 

Хотел Олимп - Златибор

 

ЦЕНОВНИК - ПОЛУПАНСИОН

02.01 - 31.01.2022.

 

ВИД НА СОБА

 

цена

LUX – ДВОКРЕВЕТНА СОБА

по лице

58€

LUX – ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

по лице

по лице

по лице

75

DE LUX – ДВОКРЕВЕТНА СОБА

64

DE LUX – ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

81

STANDARD PLUS - ДВОКРЕВЕТНА СОБА

по лице

52

STANDARD PLUS – ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

по лице

69

STANDARD - ДВОКРЕВЕТНА СОБА

по лице

по лице

по лице

49

STANDARD – ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

66

ФАМИЛИЈАРНА СОБА

62

APARTMANI - ЕДНОСПАЛЕН

по лице

58

APARTMANI -ЕДНОСПАЛЕН / ЕДНОКРЕВЕТЕН

по лице

91

APARTMANI - ДВОСПАЛЕН

по лице

58

APARTMAN - OLIMP

по лице

68

ОСТАНАТИ УСЛОВИ:

 

-  РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА: 20% попуст за минимум 5 ноќевања со уплата од 50% на аранжманот до 01.12.2021

 

  • Цените се изразени по лице на база полупансион
  • Цената вклучува: wellness & spa, теретана, билјард, детско катче, wi-fi.
  • Доплата за ручек 8€ по лице
  • За ноќевање само со појадок цената се намалува за 5,5€
  • Во Фамилијарна соба, ¼ апп и апартман Олимп се плаќаат најмалку 3 полни суми
  • Деца до 7 години гратис во хотел. Деца од 7 до 12 години 22€
  • Деца над 12 години плаќаат полна сума. Potrebno
  • За престој од 4 или повеќе ноќи се одобрува 10% попуст (важи од 01 до 31.01.2022

 

  • Доплата за туристичка такса 1€ по лице на ден