Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

MILMARI RESORT 3+* 

MILMARI RESORT 3+* - Копаоник 

 

 

Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со појадок / Појадок и Вечера

Tип на сместување

Бр на лица

01.12

28.12

28.12

06.01

06.01

10.02

11.02

16.02

17.02

05.03

06.03

01.04

Услуга

/

ВВ

НВ

НВ

НВ

НВ

ВВ

Standart Room

2

90

162

122

142

122

90

3

110

193

153

173

153

110

4

130

224

184

204

184

130

Superior Room
Aparment

2

110

182

142

162

142

110

3

130

213

173

193

173

130

4

150

244

204

224

204

150

5

170

275

235

255

235

170

Superior Aparment

2

140

212

172

192

172

140

3

160

243

203

223

203

160

4

180

274

234

254

234

180

5

200

305

265

285

265

200

 

Во цената е вклучено:
- Појадок и Вечера / Ноќевање со појадок на база шведска маса (во случај да во хотелот да престојуват помалку од 25 гости,оброците се служат на база сет мени)
- Неограничено користење на Wellness & Spa центар
- Надворешен паркинг (ограничен капацитет )

- Wi-Fi низ цел хотел
- Трансфер до Ски-Центар на секој час во период:09:00h-17:00h
- Користење на Ски-Гардеробер во кругот на Конаци.
- Baby Cot- со претходна резерваци
- Детско катче во присуство на родителите

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
- Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
- Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден

Напомена:
-За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
-
Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
-
Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло - ГРАТИС

Ковид политика:
Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
Затварање на граници