Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Club A 3* 

Club A 3* - Koпаоник 

 

 

https://www.cluba.rs/sr/pocetna/

Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

 

Early Boonikg
-10% 
попуст за резервација до 31.10.2021

Период

Смена

Мин.ноќи

Двокреветна Соба

Трокреветна Соба

Еднокреветна соба

02.12-12.12

Нед/Нед

3

45

63

12.12-17.12

Нед/Пет

5

75

105

17.12-20.12

Пет/Пон

3

45

63

20.12-27.12

/

3

58

81

27.12-30.12

Пон/Чет

3

60

84

27.12-02.01

Пон/Нед

6

75

105

30.12-02.01

Чет/Нед

3

95

133

31.12-02.01

Пет/Нед

2

105

147

02.01-23.01

Нед/Нед

7

75

105

23.01-06.02

Нед/Нед

7

65

91

06.02-20.02

Нед/Нед

7

75

105

20.02-06.03

Нед/Нед

7

65

91

06.03-13.03

Нед/Нед

7

75

105

13.03-20.03

Нед/Нед

3

50

70

20.03-03.04

Нед/Нед

3

45

63

 

Ценовник за Краток Престој
Резервација на барање – исклучиво на 7 дена пред термин.

Период

Двокреветна Соба

Трокреветна Соба

Еднокреветна Соба

06.01-09.01

93

130

13.01-16.01

93

130

20.01-23.01

93

130

27.01-30.01

81

113

03.02-06.02

81

113

10.02-13.02

105

147

17.02-20.02

93

130

24.02-27.02

81

113

03.03-06.03

81

113

10.03-13.03

93

130

 

 

Во цената е вклучено:
- Појадок и вечера ( шведска маса)
- Wi-Fi низ цел хотел
- Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи)

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС ( се наплаќа во агенција)
- Надворешен паркинг 6€ по кола на ден (се наплаќа на лице место – резервација не е дозволена)

Услови за деца:
- Деца до 3,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица;

- Деца 4-7 години доколку користи заедничко легло со родители ГРАТИС;
- Деца 4-11,99 години доколку користат сопствено легло 30% попуст;

 

Ковид политика:

Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:

-Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)

-Затварање на граници