Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 ŽUPA WELLNESS & SPA 3*

 ŽUPA WELLNESS & SPA3* - KOPAONIK

 

ŽUPA WELLNESS & SPA 3*+
10% попуст за уплата до 20.10.2021

Цените се дадени за НАЕМ на Апартман за 7 ноќи

 

 

09.12

19.12

19.12

26.12

26.12

02.01

02.01

 23.01

23.01

30.01

30.01

06.02

06.02

13.02

13.02

20.02

20.02

06.03

06.03

13.03

13.03

 20.03

20.03

27.03

27.03
03.04

Бр.на ноќи

Мах лица

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

Aпп 2

2

256

435

708

707

476

438

476

580

580

442

331

230

205

Aпп 3

3

288

490

797

796

536

493

536

652

652

497

373

259

235

Aпп 4

4

320

544

886

884

595

547

595

725

725

552

414

288

260

Aпп 5

5

368

626

1018

1017

684

630

684

833

833

635

476

331

299

Aпп 6

6

448

762

1.240

1.238

833

766

833

1.014

1.014

773

580

403

360

Aпп 7

7

493

838

1.364

1.362

916

843

916

1.116

1.116

850

638

443

400

Акции пресметани во цената

7=6

-10%

 

-10%

-15%

-15%

-15%

-20%

7=6

7=6

7=5

7=5

7=5

Цените се дадени за наем на Апартман на ден

Дневен ценовник

Max
лица

09.12

19.12

19.12

26.12

26.12

02.01

Нед-Чет

26.12

02.01

Чет-Нед

02.01

23.01

23.01

30.01

30.01

06.02

06.02

13.02

13.02

20.02

20.02

06.03

06.03

13.03

13.03

20.03

20.03

 27.03

27.03
03.04

Апп 2

2

42

69

87

120

112

80

74

80

104

97

74

55

46

41

Aпп 3

3

48

78

98

135

126

90

83

90

117

109

83

62

52

47

Aпп 4

4

53

86

109

150

140

100

92

100

130

121

92

69

58

52

Aпп 5

5

61

99

126

172

161

115

106

115

149

139

106

79

66

60

Aпп 6

6

74

121

153

209

196

140

129

140

182

169

129

97

81

72

Aпп 7

7

82

133

168

230

216

154

142

154

200

186

142

106

89

80

 

                                                       

 

Во цената е вклучено:
- Цените се дадениНАЕМ на студио / апартман
- Користење на Ски Гардеробер
- Wi- Fi

Во цената НЕ Е вклучено:
- Полупансион (доплата е задолжителна во период 19.12-20.03) 19€ по лице на ден за возарасни; Деца 2-10 години 9,5€ по лице на ден; Деца до 1,99 години ГРАТИС;
- Tуристичка такса (задолжително се наплаќа во агенција)1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години ГРАТИС;
- Wellness & Spa центар – внатрешен базен (димензии 9х4,5m), џакузи, сауна, релакс зона(користење на спе центар се доплаќа на лице место);
- Подземна гаража 8€ на ден по кола (плаќање на лице место – резервација не е дозволена);

Ковидполитика:

Хотелот – гарантира поврат н ауплатени средства во случај:

-Потврден о приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)

-Затварање на граници

 

Напомена:
- Цените се дадени во ЕУР, плаќање се врши исклучиво во денарска противредност по кур 1€=62 денари.