Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Охрид

 
Хотел Тино Св.Стефан 4****
 
  

         Хотел Тино - Св.Стефан е нов хотел во Охрид. Хотелот има поглед кон познатото Охридско езеро од модерни и пријатни простории, опкружен со прекрасната природа додека сеуште се наоѓа близу до пражата, тој представува совршен избор за прекрасно и незаборавно искуство. Ресторанот е еден од најдобрите во Охрид, познат по својата кујна, како и позитивната атмосфера наоколу. 

 
 • Во цената не е вклучена туристичка такса.
 • Во апартманите е потребно минимум 3 full paying лица (ако има 4 возрасни лицa важи 4 full paying)
 • Деца до 5,99 год–гратис (без дополнително легло и без вечера; доплата за вечера 3 евра по дете)
 • Деца од 6 – 11,99 год – 10 евра од ноќ (вклучено дополнително легло и вечера)
 
 
Полу пансион – вечера предјадење, главно јадење и десерт
 
 
Услуги вклучени во цените:
 • Користење на внатрешен базен, детски базен
 • Спа центар со џакузи
 • Сауна и парна бања
 • Детско игралиште
 • Пинг понг маса
 • Конференциски сали (за настани)
 • Wi-Fi
 
Услуги со доплата:
 • Соба за забава (билјард, фудбалче, пикадо)
 • Масажи, третмани и солариум.
 
Собите во хотелот се реновирани во 2020 год.