Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Охрид

 
Хотел Тино 4*
   

 Хотел Тино е нов, модерен и атрактивен хотел со модерен стил и дизајн кој ги исполнува сите деловни стандарди, како и желбите на нашите гости. Вистински дом далеку од вашиот дом.

Дојдете и уживајте во убавината на Охридското Езеро и во услугите на нашиот хотел. Ќе дадеме се од себе за да останеме во вашите најдобри спомени.

Услуги: Хотелот е опремен со комплетна техничка опрема за поддршка на конференции во конференциска сала со капацитет од 80 (осумдесет) страници., Сопствен паркинг со камера, 24 безбедност, организирање посети на културно-историските места, брод-тури по езерото, едрење, во соработка со нуркачкиот клуб Амфора, за интересите можеме да организираме активности за нуркање, изнајмување на автомобил, моторцикли, скутери, велосипеди…

 

Дводневниот аранжман – 50 евра по лице ноќевање со појадок и вечера.
Тродневен аранжман – 64,5 евра по лице услуга ноќевање со појадок и вечера
Четиридневен аранжман – 86 евра по лице услуга ноќевање со појадок и вечера.

Петдневен аранжман – 107,5 евра по лице услуга ноќевање со појадок и вечера.

 

Цени за месец Март и Април 2021

Дводневен аранжман - 50 евра по лице ноќевање со појадок и вечера.

Цена за повеќе од две ноќевања - 21,5 евра по лице ноќевање со појадок и вечера.

 

Напомени:

  • Користење спа центар со џакузи, сауна и парна бања,  Wi-Fi, паркинг – вклучени во цена.
  • Можност доплата за масажи
  • Собите во хотелот се реновирани во 2020 год.
  • Во цената не е вклучена туристичка такса – доплата на рецепција – 40 денари дневно по лице.
  • Доплатата за соба со поглед 5 евра дневно.
  • Престој за деца 0 – 4,99 – бесплатно
  • Престој за деца 5 – 11,99 – 50 % од цената по особа