Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Попова Шапка

 
Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*** - Попова Шапка 

 


 
Хотел Арена Тетекс се наоѓа во познатиот ски - центар Попова Шапка, Тетово. Хотелот е многу блиску до скијачките патики
и е идеален за скијачи а во летниот период идеален за одмор и прошетка на Шар Планина која поседува огромни природни
убавини. Хотелот располага со ресторан, кафе бар, тераса, базен.
 
 
 

Цени валидни за април и мај

Тип на услуга

Цена

Ноќевање со појадок и вечера

30

 

Цена

Ноќевање со појадок

25€

 

 

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

  • Ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на базен и СПА Центар

Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно

  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

                                                                                 

Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)