Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Охрид

 
Вила Галео
 
 
 
Вила Галео се наоѓа во Пештани, на главниот пат од Охрид до Св.Наум, на 20 метри од плажа, веднаш зад ресторанот Галео.

Вила Галео нуди различни видови на соби со поглед на езерото и градина / планина. Сите соби се опремени со фрижидер, кабловска телевизија, бесплатен Wi-Fi и бесплатен паркинг. Сите соби имаат своја тераса. Голема заедничка кујна е на располагање на сите гости во Вилата и истата е опремена со бесплатни прибор за готвење и прибор за јадење.
 
 
 
НАПОМЕНА
  • Минимум престој од 6 ноќи
  • Дадените цени се со вклучена туристичка такса