Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Охрид

 
Вила Стефано 3***
 
 
Само 100 метри од брегот на Охридското Езеро, Вила Стефано нуди сместување со приватни бањи, со бесплатен WiFi и бесплатен паркинг. Имотот е опкружен со градина со тераса.

Секоја од собите и студијата има балкон, кабловска телевизија и паркет подови. Бањите се опремени со фен и тоалети. Услугите за перење и пеглање се бесплатни.

Билјанини се оддалечени само 600 метри. Стефано е на 2 км од главната автобуска станица и 10 км од охридскиот аеродром.
 
 
 
Цените се изразени во евра за соба по ноќ;
Уплата во МКД по курс 1ЕУР=62 МКД
Туристичка такса е вклучена;
Собите се достапни на барање;