Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Охрид

 
Парк Дијамант Апартмани 3***
 
  Сместени во Охрид, 1,4 км од плажата Куба Либре и 6 км од Сараиште , Парк Дијамант Апартмани располага со бесплатна WiFi, климатизација, сезонски отворен базен и бар.

Сите соби имаат тераса или балкон, сателитска ТВ со рамен екран, опремена кујна и трпезарија, како и приватна бања со фен.
 
 
Цените се изразени во евра за апартман по ноќ;
Уплата во МКД по курс 1ЕУР=62 МКД
Туристичка такса е вклучена;
Собите се достапни на барање;