Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Хотел СУ 4****

Охрид

 
Хотел СУ ****
 
  
 Сместено во мирен и спокоен амбиент, на првата линија на езерскиот брег, на само 8 минути пешачење од центарот на Охрид, хотелот СУ има елегантен ресторан кој нуди прекрасен поглед на Охридското Езеро и градот.

Со вкупен капацитет од 40 лица, ресторанот нуди локални и меѓународни специјалитети во пријатен амбиент. Можете да уживате во прекрасната околина додека го пиете кафето во барот на првиот кат на хотелот СУ. Барот има место за седење за 46 лица. Имотот, исто така, има 100 m² затворена сала и голема тераса на отворено.
 
 
Цените се изразени во евра и се дадени по лице на ноќ во соодветен тип на соба/ услуга;
Уплата во МКД по курс 1ЕУР=62 МКД
Туристичка такса е вклучена;
Собите се достапни на барање;

Политика за деца 0-2години бесплатно, 2-10 години 40% попуст