Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Охрид

 
Хотел Маива ****
 
  

Хотел Маива, категоризиран како Хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир и 150 метри од Хотел Климетица . Претставува објект со современ ентериер – Ви нуди комфор, удобност – прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови. Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ,  мини бар и тераса со поглед на езеро. Во склоп на хотелот работи и кафе бар со тераса, каде ќе можете да се релаксирате за време на Вашиот престој.

 

Ноќевање со појадок – 23 евра (1,420 денари)

Ноќевање со појадок и вечера – 26 евра (1,620 денари)

 

 

Напомени и услови:

  • Цената е по лице на ден во двокреветна соба
  • За сместување во еднокреветна соба се доплаќа 30% од редовната цена
  • Деца до 5 години гратис
  • Деца од 6 – 12 години плаќаат 50% од редовната цена
  • Користење на СПА центар
  • За аранжман од 7 дена, следува ноќевање гратис!