Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Попова Шапка

 
Хотел SNOW PATROL LODGE 3*** - Попова Шапка 
 
 
 
 
Период на престој  
 Ноќевање со појадок 
10.12-27.12.2020
1.100 ден
28.12.2020-31.03.2021
1.200 ден
 
БОНУС : 6=5, 7=6 (за платени 5 или 6 ноќевања се добива 1 ноќ гратис)


Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува:

  • Појадок
  • Интернет
  • Паркинг

 

  • Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст