Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Вила Ана Марија

 
Вила Ана Марија
  
 

Локација : Дурачка Река, на 3 км од Крива Паланка

 

  • Незаборавно уживање во прекрасна природа, двор со летниковец, место за одмор и рекреација

Цена по лице :

600 ден. за 1 ноќевање

Дете до 4 год. со 2 воз. :

Бесплатно

Дете од 4 до 12 год. со 2 воз. :

300 ден. за 1 ноќевање

 

  • Типови на соби : сместување во апартман со две соби, двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби
    Сите соби се со модерен ентериер и високо ниво на хигиена
  • Предлог места за посета во околина : Манастир Св.Јоаким Осоговски, воденица и валавица во село Станци, Станички водопад, ресторан Воденица 3, ресторан Балкан ...

 

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)