Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Хотел Снежанка 3*

Хотел Снежанка 3* - Пампорово 

Хотел СНЕЖАНКА 3* - Пампорово 
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :  10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2020

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 10.01-31.01.2021 | 24.02-04.04.2021 (попустите не се комбинираат)

 

Цените се по лице за 1 ноќевање  01.12-23.12.2020 24.12-28.12.2020 29.12-02.01.2021
на база ПОЛУПАНСИОН 28.02-04.04.2021 03.01-27.02.2021
Двокреветна соба  2+1                            24 €                            30 €                            62 €
Едноспален апартман 2+2                            36 €                            45 €                            94 €

 

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг

 

Дополнителни услови : 

▪ Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни - бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 65% попуст 
▪ Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба  - 25% попуст
▪ Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни - бесплатно
▪ Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни - доплата 11€
▪ Четврт возрасен на дополнително легло во апартман - доплата 11€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 55€, дете (4-11.99 год.) - 25€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден