Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Хотел Јастребец 4* - Боровец

Хотел Јастребец 4* - Боровец

Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец

 

YASTREBETS 4* - Боровец
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2020 / 15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2020 / 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2020 (не важи за 21.12-02.01.2020)

БОНУСИ : 7=6 за  период на престој 03.01-28.01.2021, 07.03-03.04.2021 (попустите не се комбинираат)

 

Ноќевање со појадок Макс. 03.01-28.01.2021 29.01-06.03.2021 07.03-03.04.2021 21.12-26.12.2020 27.12-02.01.2021
капацитет Недела-Четврток Петок-Сабота Недела-Четврток Петок-Сабота мин.4 ноќ. мин. 7 ноќ.
Еднокреветна соба 1+0 131 € 187 € 187 € 122 €   149 € 172 € 248 €
Двокреветна соба за 2 возрасни  2+1 147 € 207 € 207 € 140 €  167 € 188 € 265 €
Мал апартман за 2 возрасни 2+1 223 € 289 € 289 € 208 € 240 € N/A   N/A 
Голем апартман за 2 возрасни  2+1 254 € 328 € 328 € 244 €  246 € N/A   N/A 
Финска вила за 2 возрасни 4+1 223 € 294 € 294 € 204 €  226 € 296 € 399 €
Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло  20 € 20 € 20 € 20 € 20 € 20 € 20 €
Возрасен на дополнително легло 38 € 38 € 38 € 38 € 38 € 38 € 38 €

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат : 

▪ Појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, хербална бањам лакониум, ледена фонтана, релакс зона, воден масажер, фитнес, интернет, паркинг, ски лифт пред хотел Јастребец
▪ Доплата за вечера (задолжително за 27.12-01.01.2020) - возрасен 26€, дете од 4-11.99 год. 13€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) - возрасен 165€, дете од 4-11.99 год. 85€
▪ Доплата за божиќна вечера на 25.12 (задолжително) - возрасен 55€, дете од 4-11.99 год. 30€