Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Wellness Hotel Bulgaria 4*

Wellness Hotel Bulgaria 4* - Банско

 

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* - Банско 

БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2021

 

Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-28.12.2020 29.12-05.01.2021 06.01-28.02.2021
Вид на сместување 01.03-15.04.2021
Двокреветна соба  2+1                           31 €                             69 €                           38 €
Апартман  2+2                           35 €                             87 €                           41 €
Возрасен на дополнително легло                           25 €                             63 €                           29 €
Доплата за вечера : возрасен - 10€ , дете - 5€

 

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен туш, релакс водопод, ски гардеробер, интернет

 

Дополнителни услови : 

▪ Прво дете до 3.99 год. - бесплатно
▪ Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло - доплата 14€
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло - доплата 22€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден