Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Hotel Ozon

Хотел “OZON” 3*- Брзече-Копаоник

 

 

Хотел ,,Ozon” 3* е удобен хотел сместен во центарот на Брзече, на само 350 метри од Гондолата Брзече-Мали Караман која Ве води директно на ски патеките на Копаоник

Категоризиран како хотел со 3 ѕвезди, “Ozon” им нуди на своите гости идеален одмор, на идеална локација за идеална цена. Локацијата на хотелот е одлично позиционирана во туристичкото место Брзече кое се наоѓа на надморска височина од 1100 метри,на 18 километри од ски центарот Копаоник и во непосредна близина на гондолата која директно го поврзува со Копаоник , комбинирана со квалитетот на сместувањето е пријатно и добро место за идеален зимски одмор во сместувачки капацитети со врвен квалитет. Со акцент на срдечност, удобност, хигиена и квалитет, персоналот на хотелот е достапен 24 часа на ден за сите потреби на гостите. Во рамките на хотелот има ресторан и кафе-бар, интернет, паркинг со видео надзор, ски гардеробер,фитнес центар со сауна,џакузи-базен,теретана.Нашата агенција располага  со следниве типови на соби:

  • Двокреветни соби со два одвоени кревети
  • Двокреветни соби со француски(брачен) кревет
  • Трокреветни соби со три единечни кревети
  • Четирикреветни апартмани со еден брачен кревет во едната соба  и дневна соба со софа на развлекување
  • Петтокреветни поткровни соби со брачен кревет и три одвоени легла
  • Сите соби и апартмани имаат сопствена бања со туш кабина, фен, мини фрижидер,ТВ, бесплатен wi-fi и тераса(дел од собите).

Појадокот и вечерата во хотелот се на база на шведска маса.

 

Цени во евра по соба за полупансион ( доручек и вечера )

ТЕРМИН УСЛУГА 1/2 1/3 1/2 + 2 1/5
22.12.-26.12.21

 

26.12.-30.12.21

4 H/B 336 454 538 672
02.01.-06.01.22 4 H/B 368 496 588 736
06.01-11.01.22

 

11.01.-16.01.22

16.01.-21.01.22

5 H/B 470 635 752 940
21.01.-26.01.22

 

26.01.-31.01.22

31.01.-05.02.22

05.02.-10.02.22

5 H/B 435 587 696 870
10.02.-15.02.22

 

15.02.-20.02.22

5 H/B 480 648 768 960
20.02.-25.02.22

 

25.02.-02.03.22

5 H/B 435 587 696 870
02.03.-06.03.22 4 H/B 348 470 557 696

Напомена: Во 1/4 Апп 4то лице максимум 12 години возраст; Во 1/5 Апп 4то и 5то лице максимум 12 години возраст;