Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

MILMARI RESORT 3+* 

MILMARI RESORT 3+* - Копаоник 

 

 

Доплати и попусти: - Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7 -14,99 години 0.50€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќат; - Хотелско осигурување 0,20 € по лице на ден за сите гости; - Деца до 4,99 години ГРАТИС со 2 полноплатежни лица; - За престој помал од 3 ноќи доплата од 20% на истакнати цени; - За престој од минимум 7 ноќи 10% попуст на истакнати цени  

 

 

 

Вила Милмари – Копаоник (туристичка населба)

ПЕРИОД

S2

S3

S4

APP 2 LUX

APP 4

DPLX 4 LUX

DPLX 4 - 6

PRESIDENT

01 . 12 . – 25. 12 . 2020 .

44 €

55 €

59 €

61 €

63 €

81 €

87 €

143 €

26 . 12 . - 04 . 01 . 2021 .

72 €

91 €

95 €

99 €

103 €

126 €

132 €

188 €

05 . 01 . - 01 .02 . 2021 .

44 €

55 €

59 €

61 €

63 €

81 €

87 €

143 €

02 . 02 . - 24 . 02 . 2021 .

56 €

71 €

75 €

78 €

80 €

110 €

116 €

172 €

25 . 02 . – 01 . 04 . 2021 .

44 €

55 €

59 €

61 €

63 €

81 €

87 €

143 €

 

 Во цената е вклучено:

 • Цените се дадени по соба на ноќевање на база наем на студио / апартман
 • Трансфер до ски центар
 • Wi- FI
 • Ски Гардеробер
 • 30 % попуст на услугите на Спа центар на H. Milmari Resort

 

 Во Цената не е вклучено:

 • Туристичка такса 1 € по лице на ден возрасни ; Деца 7 - 14 , 99 години 0 , 50 € по лице на ден; Деца 0 - 7 години ГРАТИС
 • Хотелско осигурување 0 , 20 € по лице на ден за сите гости.

 

 Легенда:

 • S 2 –  Студио за  2 лица
 • S3 –  Студио за  3 лица
 • S4 –  Студио за  4 лица
 • APP 2 LUX – Апартман за 2 лица
 • APP 4 - Апартман за 4 лица
 • DPLX 4 LUX – Дуплекс за 4 лица
 • DPLX 4 - 6 – Дуплекс за 6 лица