Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Club A 3* 

Club A 3* - Koпаоник 

 

 

 

Цените се дадени во EUR по лице на ден на база Полупансион

 

 

 

Термини

 

 

 

Смена

 

 

 

Мин. ноќи

 

 

 

Услуга

 

Тип на Соба

Краток Престој

Резервација на барање ислучиво 7 дена пред термин

 

1/2 Соба 1/3 Соба

 

1/1 Соба

Тип на Соба

Термини

1/2 и 1/3

Соба

1/1 Соба

10 . 01 - 17 . 01 . 2021

Нед/ Нед

7

HB

66

92

14 . 01 - 17 . 01 . 2021

82

114

17 . 01 - 24 . 01 . 2021

Нед/ Нед

7

HB

63

88

21 . 01 - 24 . 01 .2021

80

112

24 . 01 - 31 . 01 .2021

Нед/ Нед

7

HB

65

91

28 . 01 - 31 . 01 .2021

82

114

31 . 01 -07 . 02 . 2021

Нед/ Нед

7

HB

70

98

04 . 02 -07 . 02 .2021

88

123

07 . 02 -14 . 02 .2021

Нед/ Нед

7

HB

70

98

11 . 02 - 14 . 02 . 2021

85

119

14 . 02 - 21 . 02 . 2021

Нед/ Нед

7

HB

73

102

18 . 02 - 21 . 02 . 2021

80

112

21 . 02 - 28 . 02 . 2021

Нед/ Нед

7

HB

76

106

25 . 02 -28 . 02 .2020

98

137

28 . 02 -07 . 03 .2021

Нед/ Нед

7

HB

69

97

04 . 03 -07 . 03 . 2021

95

133

07 . 03 - 14 . 03 . 2021

Нед/ Нед

7

HB

60

84

11 . 03 - 14 . 03 .2021

76

106

14 . 03 - 21 . 03 .2021

Нед/ Нед

3

HB

50

70

 

 

 

21 . 03 - 28 . 03 .2021

Нед/ Нед

3

HB

50

70

 

 

 

28 . 03 - 04 . 04 .2021

Нед/ Нед

3

HB

50

70

 

 

 

 

Во цената е вклучено:

 • Полупансион ( Појадок и Вечера) на база шведска маса
 • Wi- F i низ цел хотел
 • Користење на Spa Wellness центар ( Внатрешен Базен и Џакузи )

 

Во вкупната цена не е вклучено:

 • Туристичка такса: Возрасни 1 € , Деца 0 - 7 години - Бесплатно ; 7 - 15 год. Плаќаат 0 , 50 € , деца од 15 год. плаќаат како возрасен
 • Хотелско Осигурување: Возрасен 0 , 50 € , Деца 0 – 4 год.- Бесплатно; Деца од 4 - 15 год. 0 , 25 €
 • Паркинг 5 €

 

Услови за сместување на деца :

 • Деца до 4 год. со две полноплатежни суми доколку користи заеднички легло се сместува БЕСПЛАТНО
 • Деца од 4 дo 7 год. со две полноплатежни суми доколку користат заедничко легло – Плаќаат 50 % oд наведената цена.
 • Деца од 4 дo 12 год. со две или една полноплатежни суми , плаќаат 70 % oд наведена та цена и користат посебно легл о

 

НАПОМЕНА

 • Пријавување во хотел 14 : 0 h / Одјавување во хотелот 10 : 30
 • Ран check in или доцен check out се достапни во зависност од слободниот капацитет и подлежат на доплата.
 • Цените се дадени во ЕУР, уплата се врши до денарска противредост 1 Еур= 62 Денари
 • Во хотелот не се дозволува престој на домашни миленици
 • Во случај на откажување на резервација поради Covid 19 , Хотел го задржува право на наплата на пенали согласно следните услови:

До 14 дена пред пристигнување со доставен PCR тест на име на клиент кој е носител на резерв ација, нема да бидат наплатени пенали

Од 14 до 0 дена со доставен PCR тест на име на клиент кој е носител на резервација, ке биде издаден ваучер од стана на хотелот кој ке може да се користи до 27 . 12 . 2021