Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 ŽUPA WELLNESS & SPA3*

 ŽUPA WELLNESS & SPA3* - KOPAONIK

 

 

 

  

 Цената не вклучува:                                                                                                                  

  • Полупансион Доплата задолжителна во период 20 . 12 - 03.2020 ( освен за APP6 и APP7 ) доплата изнесува 18€  по лице на ден; Деца 2 - 11 , 99 години плаќа 9 €. Деца до 1 , 99 години ГРАТИС
  • Туристичка ( задолжително) 1 € по лице на ден; Деца 7 - 15 години 0 , 5 € по лице на ден; Деца 2 - 7 години ГРАТИС
  • Wellness and Spa центар 2 сауни, соби за масажа, внатрешен базен 9 x 4 , 5 метри , џакузи; Услугите во спа центар се резервирати плаќат на лице место во зависност од слободен капацитет;
  • Паркинг во подземна гаража – по цена од 8 € на ден, во зависност на слободни места, плаќање на лцие место;